DemiseTr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OSi Clone TÜRK server'

+5
algebra
Shadow Beaufant - LB
Nnoitra Jiruga
Toxic
Hermesus
9 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

OSi Clone TÜRK server' Empty OSi Clone TÜRK server'

Post by Hermesus Fri Oct 23 2009, 12:07

Odhinn Arkadasımız uzun süredir ugrastıgı Serverını acıyor kısa bir süre icinde.Açık kalma garantisi ise Siz koyun isterseniz.Tester Olarak girdigimde bugune kadar gördügüm Demise den bile ileri oldugunu düşünüyorum.Oturmuslugu icin bişi diyemem buna player ve zaman lazım en müthiş serverı acıyor.Şimdi GERCEk Destek lazım.Bizler Degişik karekterde Ender bulunan bir zümreyiz.bugune kadar yapılan yanlışlıkları hep degişik oyun serverlarında dile getirdik .Digerleri gibi degil uyarı seklinde ya cezalandırıldık yada sevilmedik Ama hep sonunda haklı bizler cıktık.Simdi Burdaki Herkes den rica ediyorum.ODhinn in geliştirdigi müthiş servera Destek Vermenizi istiyorum.Sizin gibi Arkadaslara ve İnsanlara UO yu sevdiginiz icin Cidden ihtiyac var.3 üncü efsaneyi yaratabiliriz.Mix Gen tr ile Odhinn anlaşması sayesinde 2002 den beri ultimayı iclerinde barındıran ve AÇIK olan Güvenilir bir Oyun portalını ultimayı yeniden yapılandırması icin odhiin i ULTima bölümünün basına gecirdi.Bu fırsatı Ya tepicez hep birlikde yada icimizde kalan o son duygu ile destek vericez.Bu sefer Burdakilerin cogunu anlıyabilen ve hatta bizden bu oyun konusunda cok biligili olan birinin actıgı servera destek vericeginizi ümit ediyorum.İşte Fırsat Demise i gecebilir .En azından Cok ksıa bir süre icinde acılıcak server bir bakın görün .Cidden Asıl burda bulunan arkadasların destegine ihtiyac var.İStediginizden daha fazla şeyler var.OSİ ye birebir uyarlanmıs son publishe getirilmis Serverı ittirmiyelim kenara .SAĞDUYU simdi lazım.Biz Destek verirsek Odhinn cok seyler yapcıakdır.Zaten Sizlerde benim kadar iyi tanırsınız odhinn i.Cogumuz birlikde oynamısızdır kişiligini ve karekterini biliriz.Şimdi sırası diyorum. Chose your destiny

Hermesus

Back to top Go down

OSi Clone TÜRK server' Empty Re: OSi Clone TÜRK server'

Post by Toxic Fri Oct 23 2009, 15:01

Türkiye de Açılan Serverların Yaşam Süresi = 3-5 Ay.
(Test Edildi Onaylandı.)
Toxic
Toxic

Back to top Go down

Post by Hermesus Fri Oct 23 2009, 15:08

Toxic wrote:Türkiye de Açılan Serverların Yaşam Süresi = 3-5 Ay.
(Test Edildi Onaylandı.)

Burda yanılıyorsun.Eski adı ile Mix gen tr tam tamına 2002 den beri kapanmıyan sadece ultima serverı olmuyan .Tes edilip onaylanması yapılmıs Muthiş güvenilir. tam tamına 7 yıldır bir gün bile kesintiye ugramamaış bir yer.Aksini idaa eden varmı ?..Buyrun oyuncuyuz com a.Girin bakın Ultima serverı degil.500 e yakın degişik çeşit ve oyunalrı icinde barından bir yer.Türkiyenin tek oyun portalı.Ve dünyada oyun portallarıarasında ciddi yeri var.Biraz daha inceleyip Host donanımalrı ve makine yelpasinin kendi malları oldugunu görürsünüz.
TEST EDİLDİ ONAYLANDI GÜvenirlilik tam 7 senedir ACIK OLması,7 senedir Bir gün bir saat bile kesintiye ugramaması,7 senedir newer winterdan diablo 2 ye kadar COD dan tutun CS ye kadar icinde oyun oynuyan kişileri 1 kere kesintiye ugramadan hizmet vermiş yer. Bu şekidle TEST ETTİN mi ?..

Hermesus

Back to top Go down

Post by Nnoitra Jiruga Fri Oct 23 2009, 15:44

Staffları 5 Para Etmeyen Edit Yapan Tipler Olduktan Sonra TEST ETMEYE GEREK VAR MI?

Nnoitra Jiruga

Back to top Go down

Post by Shadow Beaufant - LB Fri Oct 23 2009, 16:00

Korhan a güvenim sonsuz ..

Ama çok yanlış bi zamana denk geldi ya :S Demise için bayağı uğraş verdik ve verilen sözler var burayı yakmaya geldik ve yakıcazda amaç bu yani server ı elimize aldığımız zaman ancak gelebilirim kendi adıma konuşuyorum Korhan UO daki admin olabilcek güvendiğim 2 kişiden birisi fakat dediğim gibi Demise için verilen sözler var tükürtüğümü yalayıp kenara geçebilceğimi sanmıyorum ..

Shadow Beaufant - LB

Back to top Go down

Post by Hermesus Fri Oct 23 2009, 16:22

Sizden Destek istedim Korhan tanıdıgım En dürüst insanlardan biri Playerlıgını anlatmama gerek yok.Odhinle oyun oynamak cidden büyük zevkdir..Simdi size herseyi bırakın demedim.Sadece Dogru bişi yapılıyor destek verin dedim.ODhinn Cidden bunu hakediyor sonuna kadar.haketmedigini Düşünnen varmı.Bu haksızlık olmazmı sizce.Bagrındık hep Türkiye yapamıyor diye Simdi yapınca kısırdöngü ye girmek.Desteklemek istiyorum diyorduk hepsimiz TÜRK ler neden yapmıyor postlarını bulurum herkesin..Yukardaki demiş Adminleri beş para etmez.Bu Odhinne geliyor su anda ODhinn Ultimanın basında NErden biliyorsun ki su anda adminlerin kim oldugunu..
ben bastan alıyorum.BİR TÜRK SERVERINA DOGRULARI uygulamıs Dengeler ve osi standartlarını son Publishe kadar Almış tıpa tıp osi serverını Destekliyecekmisniz.İlla girip 24 saat online olmanıza gerek yok.Forumdan Hosunuza giderse oyun icinden de destek olrusnuz.Bu akdar Diyeceklerim.
ben odhinne güveniyorum.ve destek veriyorum Tek basıma da olsa onu yalnız bırakmam.Bu sizlerden biride olrudu aynı destegi verirdim.Şimdi Apachiler kazansın öylemi Bravo apachilere canak tutalım sonra Sadeti 2000 km uzakda arıyalım buda güzel........

Hermesus

Back to top Go down

Post by algebra Fri Oct 23 2009, 16:48

hermesusu sinirlendirmeyin =) ben de destek veriyorum, online vaktim haftada 2 saat bile olsa, acizane desteğimi vereceğim. forumda daha faal olabilirim. sizler de hermesusun dedigi gibi, biraz -az da olsa- yardım edin, demisetr operasyonuna devam ettiginizi biliyorum, fakat günde bir kez foruma girmek, oyuna girip bi tane aptal karakter açıp benimle ordan oraya ko$turmak, güzeldir. sevgiler, kayıp diyarlardan algebra

algebra

Back to top Go down

Post by xacknafein Fri Oct 23 2009, 16:57

Turkiyede uo konusunda parmakla gosterilebilecek ender insanlardan biri kendisi, sahsende tanimam cabasi, guvenim sonsuz pekde severim keratayi... uo hakkindaki bilgisi tartisilmaz. Eger bir server'in basina gecerse ki mix'in altinda omrunun uzunluguda tartisilmaz, Korhan bu isi goturur eline yuzunede bulastirmaz. Hazirladigi server'in osi clone olmasida ekstra guzel tabiki. Muhtemel olarak uzun bir doneme damgasini vuracak bir server olacaktir. Bu adamida yipratirlarsa yazik ederler sadece. Yanlis bi zamana gelmesi gercegi var evet katiliyorum. Ama sonucda bugun olmasada yarin yaninda oynamamiz cok muhtemel.

Kimsenin Odhinn'in sahsida dahil olmak uzere hicbirsekilde negatif bir dusunceye sahip oldugunuda sanmiyorum. korhanin varligi oyuncu olarak her server'a renk katmistir. Simdide kendi server'inda baska bir tad olacak =)

Velhasil onccesinde oldugu gibi simdi ve bundan sonrada her zaman icin korhan'a destek veririm... Yapacagi her ise kefil olurum gozum kapali yanina imzami da atarim o derece guvenirim kendisine uo konusunda...

Insallah acilir... =)

xacknafein

Back to top Go down

Post by Hermesus Fri Oct 23 2009, 17:01

Sizlerden bekledigim tepki buydu Tşkler Cozz ve Onur ..İşte KD De oynamış Ml ekibi Budur diyorum.Sizler özelsiniz bu özelliginizi göstermenizi yeterli.O kadar apachininarasında ODHİNN i yalnız bırakmam ben.Gerek forum gerekse Oyun icinde 1-2 saat de olsa .Destek veriyorum Cünkü Korhan ODHİNN Dogru kişi.Dogru birisi.Gözüm kapalı güvenirim ona..Tşkler Dedigimi dogru anlıyanlara

Hermesus

Back to top Go down

Post by Toxic Fri Oct 23 2009, 19:22

Diğer oyunlar için açılmış serverlar beni ilgilendirmez ben ultima online server larına bakarım.Google da saatlerce tr server aradığım zamanları bilirim o zamanlar nerdeydi bu mix? bide server açıyorlar salak salak client lar yüklemen gerekiyor vs..Sonuç : TURKİYE DE ULTİMA ONLİNE SERVERI OLMAZ kimse bana hikaye anlatmasın.
Toxic
Toxic

Back to top Go down

Post by Hermesus Fri Oct 23 2009, 19:26

Peki Serveri gördügünde Bu dediklerini yutarmısın ?...Server ı giriceksin Ve aynını yazıcaksın.

Hermesus

Back to top Go down

Post by xacknafein Fri Oct 23 2009, 19:33

Toxic wrote:Diğer oyunlar için açılmış serverlar beni ilgilendirmez ben ultima online server larına bakarım.Google da saatlerce tr server aradığım zamanları bilirim o zamanlar nerdeydi bu mix? bide server açıyorlar salak salak client lar yüklemen gerekiyor vs..Sonuç : TURKİYE DE ULTİMA ONLİNE SERVERI OLMAZ kimse bana hikaye anlatmasın.

Bal gibide olurda, bu benmerkezcil hareketlerden kurtulmak gerek... Neymis ben ve arkadaslarim baslicaz 40 50 kisiyiz ama sole sole olursa... Peki pasam gorursem solerim diyeceklerine sirf player olsun camurdan olsun namina o kadar cok taviz veriliyorki yapicak birsey yok bu aslinda player'in sucu degil yoneticilerin sucu....

xacknafein

Back to top Go down

Post by algebra Fri Oct 23 2009, 19:41

hikaye de anlatılsa, gerekçeleriyle türkiyede hala ultima için bi$eyler yapmaya calı$an insanların oldugu da anlatılsa, toxic, siz anlayı$ gostermeyeceksiniz sanırım. ben de kısmen sizin gibi du$unuyorum, ama her zaman bir umut vardır, ve korhan-odhinn- da bu umut biraz fazla. finansal destekten yoksundu 4-5 ay once, server acabilirdi, fakat dediginiz gibi, ancak 2-3 ay dayanabilirdi. ama $imdi durum farklı. ara$tırmanızı veya inanmanızı beklemiyorum tabi ki, kimse beklemez bunu sizden. fakat lütfen kesin yargılar kullanmamaya calı$ın. yabancılar yapabiliyorsa, biz neden yapamayalım, onlar da insan; iki eli var, bir beyni var, kullandıgı teknoloji bizim kullandıgımızla aynı vs. fakat ultima icin en onemli faktör olan, insan faktörü bizde biraz asi, biraz genç, aklı selim olanlar ise biraz umutsuz. umut, inanç, $evk vs. ne derseniz deyin, bizde kalmadı artık, bu yitip giden serverlarla. her açılı$ta aynı kafiyeli sözler, aynı taahhütler. sonuç hüsran =)

ama $eytanın bacağı kırılabilir bir$ey, sanıyorum bunu yapabiliriz. okyanus ötesinden geliyor: ''yes, we can'' ! =) sevgiler

-- benden once ki mesajlara cevap: yonetici buyuk olcude onem ta$ır evet, ama korhan iyi kadro kurarsa neden olmasın, bakınız: yes we can sdf

algebra

Back to top Go down

Post by xacknafein Fri Oct 23 2009, 19:48

algebra wrote:
-- benden once ki mesajlara cevap: yonetici buyuk olcude onem ta$ır evet, ama korhan iyi kadro kurarsa neden olmasın, bakınız: yes we can sdf

Korhani kastetmedim zaten orada... Korhan o sekile bir tavizi hicbir zaman vermez onu biliyorum =)

xacknafein

Back to top Go down

Post by Esqarrouth Fri Oct 23 2009, 19:49

bizim kd ekibinden kimse odhinne desteğini esirgemez böyle bir konu hakkında

ama abi odhinn hak ediyor demişsin
odhinn saçma sapan apaçi türk playerlarınla uğraşmayı haketmiyor
onu can bile haketmiyor..

artık tr serverı değilde
tr-runned international server görmek isterim
çok zor ama çok güzelde olur
Esqarrouth
Esqarrouth
Admin

https://demisetr.rpg-board.net

Back to top Go down

Post by xacknafein Fri Oct 23 2009, 19:52

eger korhan istedigi server'i kurdurursa tr-runned international server olabilmesi icin is bize duser yani player'a =)

xacknafein

Back to top Go down

Post by Toxic Fri Oct 23 2009, 19:53

algebra wrote:hikaye de anlatılsa, gerekçeleriyle türkiyede hala ultima için bi$eyler yapmaya calı$an insanların oldugu da anlatılsa, toxic, siz anlayı$ gostermeyeceksiniz sanırım. ben de kısmen sizin gibi du$unuyorum, ama her zaman bir umut vardır, ve korhan-odhinn- da bu umut biraz fazla. finansal destekten yoksundu 4-5 ay once, server acabilirdi, fakat dediginiz gibi, ancak 2-3 ay dayanabilirdi. ama $imdi durum farklı. ara$tırmanızı veya inanmanızı beklemiyorum tabi ki, kimse beklemez bunu sizden. fakat lütfen kesin yargılar kullanmamaya calı$ın. yabancılar yapabiliyorsa, biz neden yapamayalım, onlar da insan; iki eli var, bir beyni var, kullandıgı teknoloji bizim kullandıgımızla aynı vs. fakat ultima icin en onemli faktör olan, insan faktörü bizde biraz asi, biraz genç, aklı selim olanlar ise biraz umutsuz. umut, inanç, $evk vs. ne derseniz deyin, bizde kalmadı artık, bu yitip giden serverlarla. her açılı$ta aynı kafiyeli sözler, aynı taahhütler. sonuç hüsran =)

ama $eytanın bacağı kırılabilir bir$ey, sanıyorum bunu yapabiliriz. okyanus ötesinden geliyor: ''yes, we can'' ! =) sevgiler

Siz zannediyormusunuzki 250-1200ms pingle oynamak hoşuma gidiyor burda?..bende isterim türkiyedeki bir server da oynamayı ama bikaç kez denediğimde hata yaptığımı hemen anladım, sebepleri ise çok farklı;oyuncuların birbirine olan yaklaşımları (bu arada tr serverları bitiren internet cafelerdir),server maaliyetlerinin altından kalkamamaları (Anet bile server ını kapattıysa artık dicek bişey yok) küfürün kafirin alıp başını gitmesi,oyuncuların stafflara olan yaklaşımları vs..vs.
Toxic
Toxic

Back to top Go down

Post by Nnoitra Jiruga Fri Oct 23 2009, 20:09

Korhan Umarm Kusura Bakmazsn Bu C/P İçin
(13:11) (#)BuRak(#)(li)Nnoitra: hayırlı olsn korhan
(13:12) .Odhinn.: ne için
(13:12) (#)BuRak(#)(li)Nnoitra: mix gen tr olayını diorm
(13:13) .Odhinn.: öyle geldiler konuştuk bakalım ne kadar hayırlı olur
(13:13) .Odhinn.: pek zaman harcamayacağımı söyledim ama
haftada 4 veya en fazla 6 saat
gerisi kadroya kalmış.

Korhana Güvenmiorm Dien Var Mı Burda? Korhana Hepimiz Güveniorz Güvenmesine De Adam Haftada 4 veya 6 Saat Olcam Gerisi Kadroya Kalmış Dio Demekki Korhana Tamamen Güvensek De Güvenemeyeceğimiz İnsanlar Olabilirmiş Değil Mi?
İlk Oynadığım Serverıydı Sanırm Anatolia Mix.gen.tr'nin ve Serverda 3-2 Ringler Ve Fc 1 Sc Shieldler Dolaşıodu. Üstelik Yeterli Yerlere İletilmesine Rağmen Kimse Kılını Kıpırdatmadı. Nie? Korhan 4 veya 6 Saat Online Olabilcekken Haftada Ben Nasıl Güveniyim Diğerlerine?

Kd-ML Ekibi Hala Var Ama O Ekip İlla Aynı Düşüncek Kaidesi Yok
Cool

Nnoitra Jiruga

Back to top Go down

Post by Hermesus Fri Oct 23 2009, 20:45

Brian Kurulsun.Server Görürsün.Gelip bakarsın ok..Görmeden bakmadan bişi demek Korhana ayıp etmiş olmuyormuyuz..Gelirsniz görürsünüz.Ya yanılıyorsanız.Dünkü toplantılarında ben bire bir vardım.Korhan temkinli konusmus su anda.O logları koyarsam Ne düşünücekseniz :? ben bir şeye inandım bu işi korhanın yapğıcagına.Serverını gördüm Soktu beni kücük dilim düştü.Safaya acıkladım ilgilendi Dün gece Konsutular İlk görüşme cok olumlu gecti safa uo nun basına gecirdi korhanı.Tek yapcıak sey Destek .Servra ilk önce girin bakın Sonra konusalım.Brian birbirmirizi tanıyan Zümreyiz.Saygı duyarım sizlere bilirsiniz kimsenin kalbini kırmadım.Sizlerde beni krımadınız.NErem yanlış burda.ben inanaıyorum özellikle brian senin gibilere ihtiyacımız var.Bu pis apachilere İllet oluyorum işimi gücümü bırakdım Destek oluyorum.Destek sadece.Bizden birini korumak destek olmak icin dogru yaptıgını dogru kişi oldugunu Göstericez bu kadar.ben suna inanaıyorum Korhan 6 saatte online olsa 4 saatte olsa O server da Cok seyler yapar.Bu önemli yaptıgı serverı görmeni cok isterim brian.Cok emek vermiş ve COK iyi server yapmış..HAK ediyor bastan sona destegi
Ekliyim bir şeyi Server Acele acılmıs hazırlanmıs 1 aylık server degil..Hazırlanmıs çalışmış zaman harcamış .Serverı acsın ilk gün girin dolaşın hepimiz Buişi biliyoruz playerlık kısmını dahada iyi biliyoruz .Gelin görün diyorum.Destek derken 24 saat fanatizm yapalım demedim.Ama orda odlgumuzu gösterelim.Bu İki tane capulcu apachi Tehdit ediyor herkesi daha ki dünkü pokhla bunlar.ben bizim agırlıgımızı gösterelim bazında konustum korhganı yalnıoz bırakmıyalım..

Hermesus

Back to top Go down

Post by Hermesus Fri Oct 23 2009, 21:01

Esqarrouth wrote:bizim kd ekibinden kimse odhinne desteğini esirgemez böyle bir konu hakkında

ama abi odhinn hak ediyor demişsin
odhinn saçma sapan apaçi türk playerlarınla uğraşmayı haketmiyor
onu can bile haketmiyor..

artık tr serverı değilde
tr-runned international server görmek isterim
çok zor ama çok güzelde olur

ohh Ulen be Gök2 Very Happy ya Sizler Su uo tandıgım cok önemli kişilersiniz Deger veririm hepinize ..İŞTE demek istedigim bu .Bizler uzakdan bakarsak böyle bişiye Bu fikir kayar gider ..hep birlik olursak bişiler degişir.Bu sefer olabilir.Cogunuzu tanıyorum..Evet Serverı acsın gelin görün öyle yorum yapalaım en güeli bu.Bir şeyleri düzeltebiliriz ama uzakdan bakara düzelmiyorki .Şu anda dogru adres diyorum..Korhan bazı şeylere taviz vermez..Eminim vermez. o yzuden cogu seyi degiştiricekdir.Orda yanında olrusak ona güc veririz bunu kasteddim Smile

Hermesus

Back to top Go down

Post by Nnoitra Jiruga Fri Oct 23 2009, 21:25

Önce Şunu Söleym Ki Ben Brian Değilim "Mephisto" Olan Burağım. Türkiyede Bu Tarz Bi Server Açmak Pek Bişi İfade Etmio. Apaçilere Karşı Korhanın Yanında Olmak Diosunuz Ama Apaçiler Zaten Başlamayacak Ki? Başlayan Olcak Max 2 Hafta Oyncak Sonra Nolcak? Serverda Yine Biz Bize Kalcaz Ki Bu Biz Bize Sayısı 10'u Geçmez Hadi 10'u Geçsin Total Player Sayısı 50'yi Geçmicek. Korhana Gereken Desteği Veririm Vaktinde ML'yi Kendisiyle Birebir Tanıyıp Sistemlerini En Ufak Ayrıntılarına Kadar İnceledik Araştırdk. Ama Türkiyede Bu Tarz Bir Proje Hayata Geçsin Kd-ML Kadrosundan Bile Çoğu Kişi Başlamamak Üzere En Fazla 5 Kişi Daha Oynar.Türkiyede Çok İyi Server Tanımına Girebilmek İçin ; Bodcu Sistemi ve App Center ve Player Olması Yeterli. Türkiyede Artık Elit Kadronun Değil Apaçi Kadronun Dediği Oluo Bu Böle De Devam Edicek.

Nnoitra Jiruga

Back to top Go down

Post by Esqarrouth Fri Oct 23 2009, 21:49

o diilde bu kaçıncı kez ngu forum kapanıyor
Esqarrouth
Esqarrouth
Admin

https://demisetr.rpg-board.net

Back to top Go down

Post by Hermesus Fri Oct 23 2009, 22:22

BRian sandım Olsun mephisto seni de tanırım Very Happy ne farkeder ben hepinize ihtiyac var diyorum.Acsın bir görelim..Biz destegimizi verelim ne kaybederiz ?.Bu sefer Korhan icin yapmış oluruz o kadar cok degmez kişi icin zamanında destek verdikki .Birinide korhana veriyim Kaybedicek neyim var Smile.ben bu cümleleri buraya ayzıyorsam buranın ayrıcalıgı var burdaki her insan benim icin dogru insan.Ve cidden Sizlere güveniyorum samimiyetinize Ve Fikirlerinize..yanılmıyorum ayrıca.Cogu yerden elenmiş kişiler burda.Sözün kısası .Denemekde hiç bir kaybımız yok .

Kapıycakdı malum SS yüzünden olabilir.Demişti buranın acık kalmasın anlam ıyok diye bir postunda görmüştüm.kapamış Sehlorun Cok dürüst göründügüne bakmayın sadece bunu diyorum......

Hermesus

Back to top Go down

Post by Shadow Beaufant - LB Fri Oct 23 2009, 22:49

Destek konusunda bir tek KD kadrosundan bahsetmıyoruz bütün herkeze destek verdiririz ve veririz de her zaman Korhan ayrıdır , ancak ben uo yu ölü bitkin halde gördüğüm için günde 12 16 saat çalışıyorum o halde uykumdan alıp oyuna verıyorum zevk mi alıyorum ? hayır demisede şuan bildiğin işkence çekiyorum bod al bod ver champ carlarını kas tameyle toplasan hayatımda 2 saat item kasmışlığım yok burda tame carla oynuyorum peki neden ? Goktu benı davet etti proje işine beraber yürütelim yapalım bişeyler dedi ve kabul ettim çünki uo denilen illete ben bulaştığımda ortaokul a gidiyordum zamanında hayatımın bi parçası olmuş bir oyunun bu kadar ayaklar altına alınmasına bu kadar şerefsiz apaçilerin eline düşmesine gönlüm razı değil o yüzden Demisede kasıyorumki bir kaç parça bişeyler cıkarıp birilerini buraya başlatıp gerçek Ultimayı göstermeye çalışıyorum ki Ultimanın sadece actıondan ve küfürleşmeden tartışmadan editten ötürü olmadığını görsünler diye ve yapıcamda ben inat ettiğimde yaparım huyumdur sonunu düşünmem amacıma giderken her zaman yaparım istediğim bir şeyi ...

Destek konusuna gelince herşeye rağmen %1 ph yapsın Allskills gene orda dağda çayırda bi şekilde gider tame mi kasar ufaktan bi lucklu set yapar takılırım sorun değil foruma gelince her zaman buralardayız o hiç sorun olmaz Korhan dostumuzdur sadece KD ekibi deil Eskilerden kim varsa herkeze destek verdirmesinide yaparız o konuda aklınızda soru işareti kalmasın ..

Shadow Beaufant - LB

Back to top Go down

Post by Hermesus Fri Oct 23 2009, 22:52

Hiç olmadıgı icin samimiyetimi sizle paylaştım..Ve bunları baska bir yerde Degil aile gibi gördügüm kişilerin oldugu yere yazdım.Şüphem olsaydı NEden yazıyımki.haber niyetinde yazdım haberiniz olsun diye.Tşkler shadow...

Hermesus

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics