DemiseTr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEnde varımmm

+2
Esqarrouth
Hermesus
6 posters

Go down

BEnde varımmm Empty BEnde varımmm

Post by Hermesus Sun Sep 27 2009, 22:31

Senelerdir bu Çin malı Gro serverlardan bıkdıgım icin adam gibi gerceklerle oynamak istedigim icin bende varım diyorum.Artık sıkıldım uo dan amatürkyiedeki acılan anlamsız acayip internet cafeler icin acılan serverlardan...yeter artık.. diyorum algibri nin ve benzerlerinin terazisine dıklıyorum

Hermesus

Back to top Go down

BEnde varımmm Empty Re: BEnde varımmm

Post by Hermesus Sun Sep 27 2009, 22:54

Yalnız Gök bana yardım lazım biraz...En azındangelip beni alsan heavendan yeterli occlo dan yane Razz

Hermesus

Back to top Go down

Post by Esqarrouth Sun Sep 27 2009, 23:26

abi stuck çek Very Happy
Esqarrouth
Esqarrouth
Admin

https://demisetr.rpg-board.net

Back to top Go down

Post by Shadow Beaufant - LB Sun Sep 27 2009, 23:27

Pet olaylarında yardım gerekirse pm vb. herhangi bi yolla bana ulaşabilirsen yardım ederim çoğu konuda ..

Hoşgeldin.

Shadow Beaufant - LB

Back to top Go down

Post by Hermesus Sun Sep 27 2009, 23:30

Valla Petle falan ugrasmıaycagım büyük ihtimalle bushido archer ve Cook kasıcam Cook la neler yapıldıgı konusunda bir şey yazmaıcyagım Ml yi biliyoruz farzediyorum.Gardening yapıcam,Amacım bu craft ve bushido veya speel archer ..Tamer falan düşünmüyorum..Size cookingle daha cok yardım ederim sanırım pvp lerde cok yararı yiyiecekler yapabilirim

Hermesus

Back to top Go down

Post by Shadow Beaufant - LB Sun Sep 27 2009, 23:32

yanımızda olmanda yeter problem deil tame felan Smile

ama actıon carı felan dusunursen Jetnm felan pet konusunda her türlü yardım ederim dier konulara pek geçemedim bende yenıyım bılıyosun Smile

Shadow Beaufant - LB

Back to top Go down

Post by Hermesus Sun Sep 27 2009, 23:36

Razz Cooking Ml de bayagı bir önemli ya bildigin gibi degil posineer cook yapcıam bir tane hayalimda var :d Dedigim gibi mage cok fazla varsa serverda Spell archerla kası cok zorlanırlar sanırım tabi bilmiyorum simdi ordaki playerların bilgisini ML de mage lerin şerbeti Spellwear dır .Cok pis ablityleri var mage lere karsı Ondan dusunuyorum birde df de de iş yapıyor spell archer..Cook icin pvm ci charı lazım birinizin yanında takılırım ..yemeklerimi yediginizde anlarsınız cooking ne kadar önemli Razz

Hermesus

Back to top Go down

Post by Esqarrouth Sun Sep 27 2009, 23:40

abi tam sana göre rp guildleri var
kendi kuralları ve hiyeraşileri var mesela bi guild peasent guildi diğeri orc öbürü undead biri korsanlar, şövalyeler gibi birsürü rp guildleri var
birçoğunun sitelerini ziyaret ettim okudum kurallarını yaptıklarını çok eğlenceli
belli kurallar içerisinde char döşeyip rpsine uygun savaşlarıda var bitanesini izledim izlemesi bile acayip eğlenceliydi, adamı esir alıyorlar kalede kodese götürüyorlar

bende burda düzenimizi kurduğumuzda birine girmeyi düşünüyorum

http://www.wix.com/Yewland/StateofYew
http://www.rpring.com/
Esqarrouth
Esqarrouth
Admin

https://demisetr.rpg-board.net

Back to top Go down

Post by Hermesus Sun Sep 27 2009, 23:50

Bizde yaparız ya osi de black star vardı ne guild di o yole ya efsane efsane..bölgelerine giremiyroduk..Askerler nöbet bekliyorlar Rpsel hersey...Birde cok tehlikeliler idi...Simdi o kavram kalmadı ..ya Olmadı bizde gireriz yada kurarız...Ultimanın eski dönemlerini neden herkes seviyor ve hatırlıyor du benim fikrim su cogu eski uo cu serüvenleri oynauıp tanıyordu oyunu o yzuden hala o hikayeyei yasıyordu mesela benim gibi.o ultimanın kendi hikayesi ciddi büyületiyor insanı.icine cekiyor.hala oyundan kalan bazı yerlere gidip sanki serüvenlerini yediden oynuyormusum gibi hatırlarım ultimayı.Kızgınlıgım ve tr deki serverları beyenmememin asıl nedenleri burda gizli,İnanın bana Bir serpent İsle macersını Pagan I ve II ultima x oynamamış olmak ciddi kayıp,Akalabeth muhteşemler,Blackthorne u bilmek chaosun ne oldugunu bilmek burdan geciyor ultima buralarda saklı.Sen istedigin akdar ML kur AOs kur Zart kur bunları bilmeden inanaınki window xp future yaz o akdar bilgili ol yazılımda fossss bence ....

Hermesus

Back to top Go down

Post by Nerull Mon Sep 28 2009, 10:25

hoşgeldin herme:P gerçi bende 1 aydır buralardayım fakat bi patchi becerip giremedim oyuna Very Happy
Nerull
Nerull

Back to top Go down

Post by Sergulath Mon Sep 28 2009, 12:51

Hoşgeldin Hermesus her ne kadar tanımasam da ML hakkında bilgili olduğunu biliyorum.Şanın Türkiye'ye sığmıyor artık Demise'de öğreniversin Very Happy.
Sergulath
Sergulath

Back to top Go down

Post by algebra Mon Sep 28 2009, 19:35

algibrinin terazisine tıkladın da pek faal degil ona gore sdf ho$geldin abi

algebra

Back to top Go down

Post by Sergulath Mon Sep 28 2009, 19:36

Bende diyorum nerede bu terazi...Taaaaa
Sergulath