DemiseTr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayırlısı

5 posters

Go down

Hayırlısı Empty Hayırlısı

Post by Death Trader Tue Sep 15 2009, 04:31

Şuanda hiçbir arkadaşımla konuşmadım fakat Esqarrouth bana bu konu ile ilgili düşüncelerini söylediği zaman olabileceini düşündum, fakat şu bi gerçektirki prof bir kadro kurulmadan demise de tutunamayız. Birlikten kuvvet doğar 3 5 kişiyle olacak birşey değil bu iş. Eğer birlik beraberlik içerisinde iyi şeyler başarmak istiyorsak, herkez ilk önce geçmişini silip yep yeni bi sayfa açıp en baştan başlamalıdır. Ben arkadaşlarım ile bu konuyu konuşacağım eğer el ele verip hep beraber olacaksak bende varım. Fakat en baştada dediğim gibi yalnızca 3 5 kişiyle kalıcaksak heleki demise turkiyedeki free shardlara benzemez. İlk önce takımı toplayıp ardından organize bir şekilde bismillah çekip ilk adımlarımızı atarız hayırlısıyla.
Rayden L'RaqueL

Death Trader

Back to top Go down

Hayırlısı Empty Re: Hayırlısı

Post by Esqarrouth Tue Sep 15 2009, 09:39

inş

ama kaç yıldan sonra böyle bir fırsat gelmişkende demisede kasmamak büyük hata herkez için.
saçmasapan oyun yüzünden olan kavgaları silip 0 dan başlıyamıycak insan zaten burda oynıyabilcek olgunluğa gelememiştir

tabiki hedef 3-5 kişi değil, dediğin gibi prof bir kadro kurmak ama 3-5 kişi kalsakta yine burda oynıcaz, çünkü en mantıklısı burası
Esqarrouth
Esqarrouth
Admin

https://demisetr.rpg-board.net

Back to top Go down

Post by RENO L'RaqueL Fri Sep 18 2009, 01:36

Birkana tamamen katılıyorum,
Hayırlısı olsun Hepimize

Renovatio L'RaqueL
RENO L'RaqueL
RENO L'RaqueL

Back to top Go down

Post by Hermesus Sun Sep 27 2009, 22:44

Esqarrouth wrote:inş

ama kaç yıldan sonra böyle bir fırsat gelmişkende demisede kasmamak büyük hata herkez için.
saçmasapan oyun yüzünden olan kavgaları silip 0 dan başlıyamıycak insan zaten burda oynıyabilcek olgunluğa gelememiştir

tabiki hedef 3-5 kişi değil, dediğin gibi prof bir kadro kurmak ama 3-5 kişi kalsakta yine burda oynıcaz, çünkü en mantıklısı burası

bencede yeter artık...Server acanların kendisine bir ceki düen vermesi lazımmahvettikleri uo yu grmeleri lazım diye düşünüyorum buda büyük etkili grupların artık cekilemsi gerekli bu serverlara destek vermeyi bırakmaları gerekli.Ya o kadar kötü serverlar acılıyorki demise girin görün farkları....Ultimayı katlettikleri yeter..BEnde destek veriyorum.warhammer oynamama ragmen sırf sizlere destek vermek icindmeisede char actım bugun..Birde Server ownerlarının havası beni kasıyor artık

Hermesus

Back to top Go down

Post by Esqarrouth Sun Sep 27 2009, 23:23

evet 2 3 script copy paste yaparak server açan herkez bir havalara giriyor..
Esqarrouth
Esqarrouth
Admin

Back to top Go down

Post by Shadow Beaufant - LB Sun Sep 27 2009, 23:24

Hermesus senı davet ettiğimde bana soylediklerini hatırlamışsındır umarım ..

Genede hoşgeldin..

Shadow Beaufant - LB

Back to top Go down

Post by Hermesus Sun Sep 27 2009, 23:27

Shadow Beaufant - LB wrote:Hermesus senı davet ettiğimde bana soylediklerini hatırlamışsındır umarım ..

Genede hoşgeldin..

ngu dan umut ettim,Cok övdüler,ne biliyim oranında içi boş oldugunu,Her neyse En azından Size destek olmak icin geldim..yane artık dogrunun gercegin ne oldugunu görmeleri lazım birilerinin bu yuzden..Smile Gec kalmadık sanırım degilmi ?

Hermesus

Back to top Go down

Post by Shadow Beaufant - LB Sun Sep 27 2009, 23:30

geç kalmak ne kelime gerekirse baştan inşa ederiz sorun değil Smile Zararın neresinden dönersen dön Kardır demiş atalarımız Smile

Shadow Beaufant - LB

Back to top Go down

Post by Esqarrouth Sun Sep 27 2009, 23:32

yok tabiki geç kalmadında, ngunun kapanmasını bekliyenler geç kalabilir..
Esqarrouth
Esqarrouth
Admin

Back to top Go down

Post by Hermesus Sun Sep 27 2009, 23:42

kapanmasınıda degilde Aos scriptleri ile 2.0 tabanlı Ml serverı fazla gitmez.anlattık anlattık ama nato mermer nato kafa derler ya..Girmiyor arkadas birilerinin kafaya ultimanın ne oldugu konusunda herhangi fikirleri yok.Bu oyun Venus wou stili ve onun cloneları bir oyun dgil.40 yıldır tüy degil artık saç bitti dilimizde,yane Venusun bu uo ya yaptıklarını hala kabullenemiyorum ya herneyse,,lafı uzatmak istemiyorum..hep aynı şeyler..Tam 5 yıldır Bu bir gercek Ultima Katlediliyor türkiyede.En son en iyi server örnegi KD maalesef yürütemediler o ayrı,Ama 5 yıldır ilk wou dan beri server yapılmadı..Rezalet yane free pvp serverları cok daha iyidir inanaın buna.Tr de free serverlar türlerinin en kötü örnekleri maalesef devam ettirmek icin ellerinden geleni yapıyorlar...Ownerlar lafa geldimi 30 kilo icraat a geldimi hersey 5 gram..

Hermesus

Back to top Go down

Post by Shadow Beaufant - LB Mon Sep 28 2009, 00:34

250 gram diyeydin daha iyiydi Laughing

Shadow Beaufant - LB

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top