DemiseTr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

başladık diyelim

3 posters

Go down

başladık diyelim Empty başladık diyelim

Post by Optimus Prime Mon Sep 21 2009, 20:29

şimdi şunu açıkca söyliyim esq(afro) dan pm aldım baktım ilgimi çekti fakat şöyle birşey de varki insanımız bencil. ben başladım diyelim öylece kasıcam ama şu an iyi durumda olanlar yardım edeceklermi? yada ihtiyacım olan şeyi bana paraylamı satacak? böyle olursa bu işin yürümeyeceğine kalıbımı basabilirim çünkü tek başına kasmakla o serverı basamayız. bir diğer endişem kavga konusu ngu da bile birbirimizi yiyosak demise de kendimizi ispatlamaya gidicez egolarımıza yenilirsek rezil oluruz egolarımızdan arınmazsak TÜRK olduğumuzu unutmazsak orayı sallarız. bu arada ml hiç oynamadım ezber oynuyorum sürekli Türk freeshardlarda biri bana ml yi anlatıcak Razz esq(afro) gibi bi easyuo cu bizle olduktan sonra orayı sallayabiliriz Razz şimdi bana biri ne yapmam gerektiğini söylesin çabuk Razz ayrıca bence bunu ngu forumunda yazmamız lazım öyle pmle olmaz
Optimus Prime
Optimus Prime

Back to top Go down

başladık diyelim Empty Re: başladık diyelim

Post by Esqarrouth Tue Sep 22 2009, 20:42

şimdi bizden yıllar önce başlamış bir ekip var. az çok destek yapıyorlar.
onun dışında ben düzene oturmanız için temel herşeyinizi karşılarım, ki bu forumda verdiğim bilgiler bile yeter bence, hiç bir demise playerı bunları bilerek başlamadı deneme yanılmayla öğrendi. siz 10-0 önden başladınız diğer herkeze göre (eğer zahmet edipde forumdaki postları okuduğunuzu varsayarsak)

ngu forumundaki her apaçiyi burda istemiyoruz açıkcası
yetemezler, yarı yolda bırakırlar ve onlara yardım ettiğimiz zamanın kaybıyla kalırız
Esqarrouth
Esqarrouth
Admin

https://demisetr.rpg-board.net

Back to top Go down

Post by Optimus Prime Wed Sep 23 2009, 00:28

haklısın aslında yazdığın herşeyi okudum ben ayrıca ben tamer filan kasmam sevmiyorum Very Happy archer chiv yeter bana tailor işindende anlamam bana niye pm attın ya ben bi işe yaramıyomuşum ki sadgsad neyse hayırlısı diyelim bakalım bi deneme charı açarım account otomatikmi ?
Optimus Prime
Optimus Prime

Back to top Go down

Post by algebra Wed Sep 23 2009, 00:35

optimus, archer oynamayı seviyosan, chiv yerine bushido yu tercih etmeni oneririm. bushido hakkında bilgi yok forumda ama en kısa zamanda yazıcaz. bushido-archer pvm de cok iyi olabiliyor. ayrıca $u linklere bi gozatmanda fayda var, ml bilmiyorsan : http://www.kayipdiyarlar.com/ ve http://www.ultimaonlineturkiye.com/

algebra

Back to top Go down

Post by Optimus Prime Wed Sep 23 2009, 00:46

bushido archer oynadım nephtia da bilirim archerın her çeşidini hide ninjitsu archer bushido archer chiv archer oynarım baya yani Smile bushido var madem chiv arch bushido yapayım enemy of one cons arma lightining strike yaparız bişiler
Optimus Prime
Optimus Prime

Back to top Go down

Post by Esqarrouth Wed Sep 23 2009, 01:17

ngunun en fazla artisini düşüren sen diilmisin Smile
ayrıca herkezin zevki farklı archer seviyorsan archer git tabiki
pvm için önerim
120 arch
100 tactic
100 anat
100 heal
120 bushido
70 chiv
90 resist

acc oto
Esqarrouth
Esqarrouth
Admin

https://demisetr.rpg-board.net

Back to top Go down

Post by Optimus Prime Wed Sep 23 2009, 02:13

yok 7 tane düşüren varda benim şansım en işe yararlarını düşürmüş olmak Very Happy yoksa dragon slayerda düşürdüm yani ama bana şimdi en az bi 25k lazım archer kasıcam Very Happy giriyorum oyuna şimdi
Optimus Prime
Optimus Prime

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top